Zawracanie głowy nogami’ czyli pokazy taneczne z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca

27 kwietnia 2007 r. już po raz trzeci, w Murowanej Goślinie, odbyły się pokazy taneczne z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca, zorganizowane przez Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji.

Impreza ta jest okazją do zaprezentowania się licznych zespołów tanecznych, działających na terenie naszego miasta i gminy. Godny uwagi jest fakt, że pokazy taneczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Z roku na rok coraz więcej grup i formacji tanecznych pragnie zaprezentować przed publicznością swoje zdolności.

W tegorocznych pokazach udział wzięli:

Gościem specjalnym tegorocznych pokazów tanecznych była para tańca towarzyskiego z Poznania, p. Joanna Kamińska i p. Bartosz Wesołowski. Wystąpili przed publicznością dwukrotnie, najpierw w programie tańców latynoamerykańskich, później przedstawili tańce standardowe.

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim zespołom i ich opiekunom za udział w pokazach tanecznych z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca i  zaprosić na kolejne w 2008r.

Marzenna Karbowska