Pożegnanie lata nad Jeziorem Kamińsko

W ramach cyklu imprez „Murowane lato”, po raz drugi Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie zaprosił mieszkańców naszej gminy i  wypoczywających u nas letników na wspólną zabawę nad Jeziorem Kamińsko, która odbyła się 25 sierpnia br.

Tym razem wystąpiła grupa artystyczna „Skoczki”, która zaprezentowała nie tylko piękny wokal, ale też wspaniałe układy taneczne (największy aplauz wśród publiczności wzbudziło „Tango”’ i „Taniec z miotłami”). Od samego początku grupą działającą przy Bibliotece Miasta i Gminy Skoki kieruje Mieczysław Jarzębski, który poprowadził koncert zespołu. Niemniejszy aplauz i zachwyt wzbudził recital Jagny Sikoń (bardzo ciepły i pełen barw głos) której towarzyszyła 6-letnia córka Ola. Obie panie zaśpiewały wspólnie trzy utwory. Na zakończenie koncertu wystąpił zespół „Forte”, który porwał zgromadzoną tłumnie publiczność do wspólnej zabawy. Około godz.22.00 niebo nad jeziorem rozświetlił pokaz sztucznych ogni. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych.