Centrum Kultury i Sportu w Murowanej Goślinie

Trzecie Otwarte Mistrzostwa Gminy Murowana Goślina w Graffiti!

20 kwietnia br. już po raz trzeci w  Murowanej  Goślinie odbyła się ogólnopolska impreza rowerowa MTB MARATHON. Gmina nasz została wybrana jako miejsce otwierające tegoroczny cykl maratonów organizowanych przez G&G Promotion. Jedną z wielu atrakcji imprezy były Trzecie Otwarte Mistrzostwa Gminy Murowana Goślina w Graffiti. Po godzinie 13.00 przystąpiono do konkursu, w których  udział wzięło 15 osób, niestety wszystkie z poza naszej gminy. Około godziny 16.00 jury na czele z przewodniczącym Bartłomiejem Stefańskim z Ośrodka Kultury wyłoniło zwycięzców: w kategorii najlepsza drużyna wygrała ekipa Wandal Company składzie Grey, Puma’s, Hytsz,Wojtek. Najlepszym malarzem i mistrzem Murowanej Gośliny został Keias  z Wągrowca.

Najlepsza drużyna mistrzostw  oraz najlepszy malarz zostali wyróżnieni nagrodami  rzeczowymi, natomiast pozostali zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Na  początku maja zaprezentujemy wszystkie prace na wystawach pokonkursowych.

Organizatorami tegorocznej edycji mistrzostw byli Urząd Miasta i Gminy, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji oraz  portal internetowy  POZNAN HIPHOP.PL .
Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji reakcji hip-hop.murowana.goslina.pl