Wystawa Marka Pilarskiego

W sobotę 21 lutego br. w Klubie Osiedlowym „Zielone Wzgórza” odbyło się uroczyste otwarcie wystawy prac Marka Pilarskiego.

Marek Pilarski jest plastykiem amatorem i posługuje się  jedną z trudniejszych technik plastycznych jaką jest akwarela. Jego prace to przede wszystkim przepiękne krajobrazy przyrody. Interesujące scenki myśliwskie, przepiękne obrazy wsi, zwierząt sprawiają że widz oglądając wystawę  czuje się zaproszony przez twórcę na niezwykły spacer. Pan Marek maluje od dzieciństwa, jest mieszkańcem naszej gminy i po raz pierwszy w Murowanej Goślinie zaprezentował swoją twórczość. W czasie otwarcia, komisarz wystawy Bartłomiej Stefański  zwrócił uwagę na wielką wrażliwość i doskonały warsztat techniczny artysty, którego nie powstydziłby się profesjonalista. Niestety na otwarciu zabrakła Pana Marka, ale godnie reprezentowała go żona na której ręce zostały złożone, zasłużone gratulacje dla artysty.