Piąta Goślińska Inwentura Artystyczna

Wszystkich twórców z ziemi goślińskiej zaprosiliśmy do udziału w jubileuszowym, piątym przeglądzie twórczości amatorskiej. Ekspozycję podzielono na prace plastyczne, rękodzieło, fotografię, instalacje, obiekty artystyczne, szeroko rozumianą sztukę wizualną oraz poezję. Wystawę można było oglądać w siedzibie Ośrodka Kultury przy ulicy Poznańskiej 16 w dniach od 15 do 29 maja 2009 r.

W przeglądzie udział wzięli: Beata Krystyna Mrowińska, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Murowanej Goślinie, Stefania Chybowska, Klub Młodzieżowy działający przy Ośrodku Pomocy Społecznej, Janina Błachowiak, Beata Jankowska, Krystyna Pers, Irena Ludzkowska, Mariola Wojewodzic, Maria Lis, Mariola Kozieł, Alina Strugarek, Koło Przyjaciół Biblioteki Szkolnej Zespołu Szkół im. J. Wł. Zamoyskich, Irena Błachowiak, Krystyna Kijanowska, Antoni Gil, Natalia Kazuś, Mirosława Wróbel, Pracownia Rysunku i Malarstwa w Pałacu MGOKiR, Krystyna Sobalak, Grażyna Ladorska.

Swoje utwory poetyckie zaprezentowali:
Genowefa Bazyli, Jerzy Pawlak, Beata Krystyna Mrowińska, Aleksander Bejma. Dziękujemy za udział i stworzenie fantastycznej, artystycznej atmosfery. Zapraszamy już za rok. Przed twórcami nowy artystyczny sezon. Życzymy owocnej pracy i sukcesów artystycznych.

Organizatorzy- MGOKiR.