Ośrodek Kultury nagrodzony

W XII edycji konkursu ogłoszonego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego pn. „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju obszarów wiejskich” wśród laureatów znalazł się projekt zgłoszony przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie – „XV Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie, XXX Mały Gośliński Maraton Weteranów”.

Podczas gali wręczenia wyróżnień 13 grudnia br. gminę Murowana Goślina reprezentowali: Dyrektor Ośrodka Kultury Arleta Włodarczak oraz Wojciech Krzysztoń – pasjonat biegania, od wielu lat zaangażowany w organizację goślińskiego półmaratonu.

Otrzymana nagroda pieniężna w wysokości 10 tysięcy złotych zasili budżet przyszłorocznej imprezy. Sukces stanowi potwierdzenie, że warto działać, warto organizować, warto chcieć.