Wernisaż prac Justyny Kochaj – Szczecińskiej

W sobotę 21 kwietnia w Galerii na Wzgórzach w Klubie Osiedlowym odbył się wernisaż prac Justyny Kochaj – Szczecińskiej.  Justyna Kochaj – Szczecińska mieszka i pracuje twórczo w Murowanej Goślinie. Zajmuje się malarstwem na płótnie, papierze i desce. Jej ulubionym tematem są kwiaty.

„Chcesz zobaczyć kwiaty z bliska ? Piękny ich wyraz zobaczysz w wystawie Justyny. Justyna ma problemy ze wzrokiem lecz potrafi wyrazić swoimi pracami wyraziste piękno. Moja koleżanka malowała dla siebie. Pewnego dnia pomyślałam aby każdy mógł obejrzeć  jej dzieło. I właśnie dziś zapraszamy do obejrzenia  wystawy prac Justyny.”

Tak zaprasza autorka pomysłu wystawy i jej kurator Celina Kutzner, która zauważyła piękno prac Justyny Kochaj – Szczecińskiej i namówiła do wystawienia prac.

Malarka w czasie otwarcia swojej pierwszej  wystawy dziękowała ojcu, od którego odziedziczyła talent i zamiłowanie do malarstwa. Licznie przybyli goście ,rodzina i przyjaciele świętowali sukces autorki.

Kwiaty z serca.

Wystawa czynna do 7 maja 2012 r. od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 20.00

Zapraszam.

Bartłomiej Stefański