Finisaż

26 kwietnia 2013 r. w Galerii w Pałacu odbył się pierwszy w Murowanej Goślinie „ finisaż”. Artyści zakończyli wystawę ARTSLOW spotkaniem w galerii.

Podsumowano wystawę, przedyskutowano artystyczne plany na przyszłość. Ostatnią szansę na zobaczenie prac i porozmawianie z autorami  miała  publiczność przybyła na finisaż. Wystawa dała początek kilku ciekawym inicjatywom kulturalnym jak POKAZY STOLARSTWA, PROJEKTOWI KURATORSKIEMU DZIAŁAŃ ARTYSTYCZNYCH, uświadomiła wielu ludziom idee ruchu CITTASLOW.

Ekspozycję zwiedziło w czasie trwania wystawy wielu ciekawych ludzi,  artystów goślińskich i poznańskich, młodzież szkolna i przedszkolaki oraz goście z Londynu i  z tak odległego kraju jak Zambia. Spotkanie przebiegło w artystycznej atmosferze, zakończyło się w późnych godzinach wieczornych.

Bartłomiej Stefański