Scena Cegiełka – otwarta!

W dniach 28 i 29 września br. grupa teatralna „Karamba” w ramach Sceny Cegiełka zaprezentowała spektakl uliczny „Dominus”. Pierwszy występ odbył się w sobotę o godz. 11.00 na płycie Nowego Rynku na osiedlu  „Zielone Wzgórza”, drugi o godz. 12.00 w Białężynie.

„Dominus”, miał swoją premierę w kwietniu tego roku.

Scenariusz do tego spektaklu nigdy nie powstał. Reżyser Marcin Matuszewski nakreślił kilkoma słowami historię  o pewnym złodzieju, który w swej chciwości kompletnie się zatracił. To aktorzy „ubrali” swoje postacie, mimiką, choreografią, makijażem a przede wszystkim przekonującą grą aktorską.

Serdecznie zapraszamy na kolejne przedstawienia Sceny Cegiełka. ‘Dominusa” można będzie jeszcze zobaczyć 13 października o godz. 11.50 w historycznej części naszego miasta. A  w Klubie Osiedlowym „Zielone Wzgórza” 18 i 25 października  odbędzie się projekcje filmu „A jeśli to prawda ?”

Agnieszka Szymańska-Wojtera