Przedszkolne drzwi do kariery…

W Eliminacjach Powiatowych do XIX  Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2014, które odbyły się 15 maja br. w sali ośrodka kultury zgłoszono 24 solistów. Gościliśmy reprezentantów z gmin: Czerwonak, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn Wielkopolski, Pobiedziska, Suchy Las i Murowana Goślina. Wszystkie prezentacje zachwycały, nie było mowy o niewłaściwym doborze repertuaru, estetyka wykonania czy ogólny wyraz artystyczny wzbudzały niekłamany zachwyt wśród publiczności i jury. Dlatego Ci ostatni mieli duży problem z wyłonieniem finałowe piątki. Jednak reguły i zasady festiwalu są nieubłagane. Dlatego jury w składzie Alicja Duszczyk i Joanna Szalbierz – Kędzierska postanowiło wyróżnić:

Do Eliminacji Rejonowych, które odbędą się w Obornickim Ośrodku Kultury  nominację otrzymali:

Za reprezentantów  Powiatu Poznańskiego trzymamy mocno kciuki i do zobaczenia za rok na jubileuszowym XX Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2015.

Agnieszka Szymańska- Wojtera