Koncert z okazji Dnia Matki

W niedzielę 25 maja br. w auli Gimnazjum nr 1 odbył się koncert z okazji Dnia Matki.  Przed goślińską publicznością zaprezentował się Chór Dziecięcy „Canzona” pod kierunkiem Adrianny Wtorkowskiej – Kubińskiej,  przy akompaniamencie Weroniki Jarzyńskiej grającej na fortepianie.

Koncert dedykowany wszystkim matkom już od kilku lat organizuje Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie. Tegoroczny koncert poprowadziły Tosia Bulińska wraz z Blanką Przymusińską. Utwory wykonywane przez chór  przeplatane były występami solowymi młodych pianistów. Zaprezentowali się: Aleksandra Walkiewicz, Antonina Bulińska, Filip Jarzyński, Agata Strzelczenia, Magdalena Dolińska, Klaudia Lewicka.  Chór usłyszeliśmy w ciekawym  repertuarze, była klasyka, przyśpiewki  góralskie, utwory rozrywkowe. Na zakończenie były oczywiście życzenia skierowane do wszystkich kochanych mam i niespodzianka w postaci kwiatów, które wręczyli wszyscy artyści występujący na tym koncercie swoim mamom znajdującym się na sali.

Tomasz Mizgier