Podwójna odsłona „Sceny Cegiełka”

W dniu 15 czerwca br. na płycie Nowego Rynku osiedla „Zielone Wzgórza” odbyły się dwa spektakle uliczne. Po raz kolejny wystąpili artyści teatru Karamba w spektaklu „Dominus”, jest to opowieść o złodzieju, który pragnie wszystko mieć. Grabi ludzi ze wszystkiego, kosztowności, głosów, czasu. Nawet nie potrafi się powstrzymać przed skrzywdzeniem swojej ukochanej. Niezwykłe przedstawienie dzięki przejmujące grze aktorskiej, choreografii i muzyce.

Spektakle wyreżyserowali Marcin Matuszewski i Lynn Kucharczyk.

Agnieszka Szymańska – Wojtera

Foto: Piotr Cybichowski