Był sobie król i urwis ….

Na Eliminacjach Powiatowych XX Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2015, które odbyły się w naszym ośrodku kultury 14 maja br. gościliśmy reprezentantów z gmin: Czerwonak, Kleszczewo, Komorniki, Przeźmierowo, Pobiedziska, Tarnowo Podgórne i Murowana Goślina. Zaprezentowało się 21 bardzo utalentowanych solistów. Jury w składzie Alicja Duszczyk, Joanna Szalbierz – Kędzierska i Agnieszka Szymańska- Wojtera postanowiło wyróżnić:

Nominacje do Eliminacji Rejonowych, które odbędą w Obornickim Ośrodku Kultury otrzymali:

Wyrazy uznania należą się wszystkim wykonawcom, tym bardziej że poziom tegorocznej edycji stał na bardzo wysokim poziomie. Było bardzo trudno wybrać tylko piątkę reprezentantów pośród tak uzdolnionych, młodych solistów.

Na pocieszenie, a raczej w podziękowaniu, każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i małego misia.

Trzymamy mocno kciuki za reprezentantów Powiatu Poznańskiego na Eliminacjach Rejonowych.

Agnieszka Szymańska-Wojtera

MGOKiR