Zorza znów świeci nad miastem

Nadeszły wakacje i kino letnie powróciło do Ośrodka Kultury. W tym roku mamy większy ekran, ciekawy repertuar i jak się okazało wspaniałą publiczność.  W piątkowy wieczór 1 lipca 2016 r. w atrium Ośrodka Kultury w Murowanej Goślinie przy ul. Mściszewskiej 10 miała miejsce premierowa projekcja filmowa tegorocznej edycji kina letniego ZORZA.

Zabawę  zaczęliśmy projekcją nowości DVD „Zwierzogród” wspaniałej animowanej komedii dla małych i dużych widzów. Taka też publiczność przyszła do naszego  kina na pierwszy tych wakacji seans. Młodzi widzowie z rodzicami , dziadkami oglądali film leżąc na kocykach. Sala kinowa pod gwiazdami oferuje miejsca siedzące lub leżące. Na kolejne seanse zapraszamy z kocykami, leżakami, itp. Na miejscu  można również nabyć popcorn. Na cykl seansów  podobnie jak w roku ubiegłym  zapraszają: Burmistrz Miasta i Gminy Murowana Goślina Dariusz Urbański, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji oraz Grupa Miłośników Kina Zorza w Murowanej Goślinie. Spotykamy się w każdy piątek wakacji w lipcu o godz. 22.00, a w sierpniu o godz. 21.30. Zapraszamy !