FERIE ZIMOWE W DOMU KULTURY TRWAJĄ!

Cześć, witajcie! Jeszcze zdążycie się załapać na fajne zajęcia w Ośrodku Kultury przy ul. Mściszewskiej 10 w czasie ferii zimowych! Zobaczcie fotorelację z pierwszego dnia zajęć plastycznych „inaczej”. Działo się w dwóch pracowniach pod hasłem Zimowe Obrazy i Robo – bałwany. Uczestnicy warsztatów tworzyli fakturowe obrazy zimy za pomocą usypywanych na bristolach ziaren, soli, grochu i gniecionego papieru. Powstały wspaniałe pejzaże z wyobraźni. Dla bardziej zainteresowanych konstrukcją i techniką przygotowaliśmy warsztat konstrukcji robotów. W prace konstruktorskie wciągnęli się też dorośli opiekunowie dzieci i tak powstały roboty wyprodukowane z materiałów recyklingowych przez dziadka i wnuczkę. Robiliśmy też „mechaniczną łapę”, wzorowaną na ludzkiej dłoni. Za tydzień 7 lutego we wtorek startujemy o 10.00 rano. Będziemy robić statki, lodołamacze ze starych desek, śrubek, gwoździ, ozdobne do powieszenia na ścianie. Zapraszamy do stoczni wyobraźni, z której każdy wypłynie własnym jachtem. Możecie spróbować struktur i faktur w pracowni obrazów zimowych, tematem będą zima i walentynki. Zapraszamy do zabawy!

Agnieszka Szymańska-Wojtera
Bartek Stefański