INSTALACJA IKONOSTAS

Z okazji świąt Wielkiej Nocy w Klubie Osiedlowym Zielone Wzgórza można oglądać instalację artystyczną pt: „IKONOSTAS”. Dzieło to powstało z ikon malowanych i pisanych przez trzy artystki zajmujące się ikonami. Autorkami  ikon są Elżbieta Piechowiak, Wiesława Drożdż malarki  z Obornik. (bie panie miały niedawno wystawę malarskich prac w Galerii Na Wzgórzach) oraz Galina Lebiedieva, ukraińska artystka z Tarnopola. Galina Lebiedieva zajmuje się malarstwem i grafiką. Ukończyła szkołę malarstwa we Lwowie i w Moskwie. Swoje prace wystawiała na międzynarodowych i krajowych wystawach w Tarnopolu, Bułgarii i w Polsce.

Instalację można oglądać w Klubie Osiedlowym Zielone Wzgórza, Nowy Rynek 8 do końca kwietnia od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 20.00.

Zapraszamy!