„Śpiewająca Kaczka Dziwaczka”

W dniu 11 maja br. w sali ośrodka kultury ponownie rozbrzmiewały piosenki przedszkolaków. Tym razem w ramach Eliminacji Powiatowych XXII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków 2017.. Gościliśmy młodych wokalistów z gmin: Czerwonak, Kleszczewo, Komorniki i Murowana Goślina.

Jury w składzie przewodnicząca – Alicja Duszczyk i Joanna Szalbierz- Kędzierska po wysłuchaniu 16 prezentacji w ramach Eliminacji Powiatowych postanowiło przyznać nominację do Eliminacji Rejonowych Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2017 następującym przedszkolakom:

oraz wyróżnić:

Dzieci zachwycały jury i publiczność swoim talentem. Dodać do tego świetnie dobrane utwory, ciekawe aranżacje i piękne wokale i mamy prawdziwą ucztę melomana. Swoje wyrazy uznania młodym wokalistom złożył nasz burmistrz Dariusz Urbański, który był pod ogromnym wrażeniem talentu jaki posiadają najmłodsi wokaliści.

Każdy uczestnik otrzymał z rąk burmistrza pamiątkowy dyplom, a jurorki wręczały nagrody rzeczowe – misie.

W imieniu organizatorów składamy gratulacje i podziękowania wszystkim dzieciom, opiekunom, rodzicom i naszemu jury za owocne obrady.

A za naszą nominowaną piątkę będziemy trzymać mocno kciuki. Eliminacje Rejonowe odbędą się 28 maja br. w Obornickim Ośrodku Kultury o godz. 15.00.

Agnieszka Szymańska-Wojtera
Fot. Tomasz Mizgier