„Ciężka i Bestia”

„Ciężka i Bestia” to tytuł premierowego spektaklu Teatrzyku „Zielona Goś”, który odbył się 8 czerwca br. w Klubie Osiedlowym „Zielone Wzgórza”. Był to spektakl o dość sfrustrowanym bajkopisarzu, który pisał kolejną bajkę dla dzieci… A ponieważ to bardzo trudna rzecz zaskoczyć dzieci kolejną bajką… W pisaniu autorowi pomagają dowcipne chochliki, które rzucają bardziej lub mniej udane pomysły. Była więc księżniczka z kamienia – to ta ciężka i złośliwy książę – bestia. Ale nie będę Państwu zdradzać i opowiadać o całym spektaklu. Przezabawny i dowcipny tekst, niosący ze sobą wiele wartości etycznych. Pełna barw i kolorów scenografia Bartka Stefańskiego i przekonująca gra aktorska dopełniła całości. Myślę ,że widzowie byli zachwyceni, bo ten spektakl nie mógł się nie podobać! Na zakończenie aktorzy i publiczność spotkała się na słodkim poczęstunku, gdzie wymieniano się uwagami o spektaklu.

Serdeczne gratulacje składamy wszystkim aktorom: Hubertowi Dolińskiemu, Paulinie Kaczmarek, Erykowi Kołodziejowi, Nikodemowi Olekszy, Frankowi Owczarzakowi, Nadii Pochylskiej, Maksowi Sójce i Marcelinie Urbaniak. Gratulacje za scenariusz i reżyserię dla Lynn Kucharczyk.

Agnieszka Szymańska – Wojtera
Zdjęcia: Bartłomiej Stefański