„Zosia w podróży”

Po raz drugi ośrodek kultury i zespół śpiewaczy PZERiI „Goślinianka” pod kierunkiem Alicji Duszczyk zaprosili mieszkańców na Biesiadę Goślińską. Tym razem impreza odbyła się w niedzielę 15 października br. w auli szkoły przy ul. Mściszewskiej, gdzie w tym roku zostało zamontowane profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Motywem przewodnim była podróż, a w rolę głównej bohaterki wcieliła się Zosia Zielonacka (kierownik zespołu). Nad odjazdami pociągów i autobusów czuwała Irena Ludzkowska, dyżurna ruchu PKP na emeryturze.

Były zabawne scenki, frywolne żarty i piosenki biesiadne, które z zespołem śpiewała licznie zgromadzona publiczność. „Gośliniance” akompaniowali: Artur Duszczyk (fortepian), Robert Duszczyk (saksofon), Piotr Michalski (tuba). Biesiada Goślińska to pomysł zespołu „Goślinianka”, jej druga edycja była bardzo udana. Zespół tworzą pełni energii i pasji ludzie, którzy czerpią radość z występowania, a na scenie przeżywają drugą młodość. Zapraszamy za rok.

Arleta Włodarczak
Zdjęcia: Tomasz Mizgier