Taneczny zawrót głowy

Po raz XIV nasz ośrodek kultury zorganizował Pokazy Taneczne z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca. To wyjątkowa impreza.
Nie było wielkich, znanych nazwisk ani efektów specjalnych. Były po prostu nasze dzieciaki i nasza młodzież!Dzieci ze znanym sobie wdziękiem odgrywały swoje role w tańcu, były autentyczne, szczere i … mocno przejęte. Mogliśmy zobaczyć różne gatunki tańca: balet, modern, taniec współczesny, hip-hop, disco czy taniec ludowy. To wszystko połączone z oryginalną choreografią i kolorowymi strojami stworzyło niezapomniane taneczne show. Nasi tancerze byli gorąco oklaskiwani przez ogromną rzeszę życzliwej publiczności. Niejednemu rodzicowi zakręciła się łezka w oku. Na sali panowała naprawdę ciepła i rodzinna atmosfera. W tegorocznych pokazach udział wzięło 307 tancerzy!

Na zakończenie z rąk Szymona Pędzińskiego – Przewodniczącego Komisji Gospodarczej Rady Miejskiej i Arlety Włodarczak – dyrektor ośrodka kultury, każdy zespół otrzymał pamiątkową statuetkę, dyplom i słodki upominek.W imieniu ośrodka kultury, chciałabym serdecznie podziękować instruktorom, rodzicom, opiekunom za ogrom pracy jaki Państwo wnieśliście w przygotowanie zespołów. A naszym tancerzom, pogratulować udanych występów i podziękować za moc pozytywnej energii jaką daliście widzom.
W tegorocznych pokazach udział wzięli:

Do zobaczenia za rok!

Agnieszka Szymańska-Wojtera