Festiwal małych piosenkarzy po raz drugi

W piątek 11 maja br. w ośrodku kultury przy ul. Mściszewskiej odbyły się eliminacje powiatowe XXIII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2018. Festiwal odbywa się w czterech etapach, nasz ośrodek przygotował eliminacje powiatowe dla gmin Powiatu Poznańskiego. Po wysłuchaniu 16 prezentacji komisja konkursowa w składzie: Alicja Duszczyk (przewodnicząca) i Remigiusz Wojciechowski postanowiła nominować do dalszego etapu następujących uczestników:

Troje uczestników otrzymało wyróżnienia: Emma Bestry (gm. Czerwonak), Maria Bulińska (gm. Murowana Goślina), Adam Kasperowicz (gm. Czerwonak). Wszystkie dzieci obdarowano pamiątkowymi dyplomami, a laureaci otrzymali od komisji konkursowej tradycyjne misie. Dziękujemy rodzicom, nauczycielom i opiekunom za przygotowanie dzieci. Nominowana piątka w niedzielę 27 maja br. w Obornickim Ośrodku Kultury będzie ubiegać się o przepustkę do finału XXIII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2018. Trzymamy kciuki!

Arleta Włodarczak
Zdjęcia: Tomasz Mizgier