Piątkowe noce z kinem letnim

Wakacje wciąż trwają! Upały i gorące wieczory! Tradycyjnie w każdy piątek spotykamy się w kinie letnim ZORZA w atrium ośrodka kultury w Murowanej Goślinie. Do kina letniego zaprasza Burmistrz Dariusz Urbański, i Grupa Miłośników Kina Zorza i Ośrodek Kultury w Murowanej Goślinie. Pierwszy seans pod gwiazdami był bardzo udany. Widzowie zobaczyli film pt. „Trzy billboardy za Ebbing Missour”. Pogoda dopisała, był popcorn, leżaki i wspaniałe emocje na wielkim ekranie.

W piątek 13 lipca widzów przywitał Jason morderczy bohater filmu pt. „W piątek 13”. Wersję z 1980 roku, która zapoczątkowała serię słynnych horrorów wyświetlił publiczności mroczny kinooperator. Było strasznie i śmiesznie. Zobaczyliśmy komedię pt. „W starym, dobrym stylu”, która przyciągnęła do naszego kina rekordowo liczną publiczność. Była „Dunkierka” i przepiękny „Łowca androidów”. Zapraszamy na kolejne seanse.

tekst: Bartłomiej Stefański
zdjęcia: Dominik Kowal, Bartłomiej Stefański