KONKURS NA OZDOBĘ CHOINKOWĄ

Finał konkursu nadszedł.

Prezentujemy Państwu prace Pani Elżbiety Zyśk.

Kilkanaście  nadesłanych zdjęć prac niech będzie mikro wystawą świątecznej twórczości. Misterne konstrukcje ozdób w śnieżnej bieli nici są jak zaklęte historie. Piękno, którego nie sposób pojąć to tajemnica. Tylko twórca ma odwagę zbliżyć się do tej tajemnicy i spróbować ją dla nas odkryć. Tajemnica piękna świąt tkwi w historiach każdego z nas. Pamiętamy, żywimy nadzieję, kochamy, po prostu siebie lubimy. To wszystko zawiera się w maleńkiej formie dzieła. Po co robimy takie maleńkie ozdoby? Z pozoru niepotrzebne, nieprzydatne, ale to właśnie w nich zaplatamy wszystkie uczucia, pragnienia, tęsknoty i wielkie dobro. Ozdoba zdobi nie tylko choinkę, ale także nas samych, uszlachetnia nas i uwrażliwia. Jest jak niewypowiedziane życzenie.

Dziękujemy Pani Elżbiecie i gratulujemy! Wesołych Świąt!

Tekst: Bartłomiej Stefański
Zdjęcia: Elżbieta Zyśk