PODSUMOWANIE 29. FINAŁU WOŚP❤!

Podsumowanie WOŚP w Murowanej Goślinie

W tym roku zbieraliśmy na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Po ponownym podliczeniu Sztab 1149 w Murowanej Goślinie informuje:

31 stycznia 2021 r. na ulicach naszego miasta kwestowało 46. kolorowych wolontariuszy. Dzięki ofiarności darczyńców, przekazujących nam różne, ciekawe przedmioty i gadżetom otrzymanym z Fundacji WOŚP, nasz sztab zorganizował 52. aukcje na portalu Allegro.pl i licytację on-line w dniu finału, na którą wystawił 50. przedmiotów.

W trakcie wszystkich lat naszego wspólnego grania Murowana Goślina zebrała niesamowitą kwotę 742.292,55 zł !!! Podczas naszych finałów zbieramy również drogocenny dar, jakim jest krew. Od 6. Finału jest z nami Klub Honorowych Dawców Krwi „Gośliniacy” na czele z prezesem Stanisławem Woźniakiem. Przez 24 lata grania Klub HDK „Gośliniacy” zebrał 2.131,629 litrów krwi!!!

JESZCZE RAZ DZIĘKI WIELKIE ZA WSPÓLNE GRANIE WYJATKOWYM: WOLONTARIUSZOM, PRZYJACIOŁOM ORKIESTRY I MIESZKAŃCOM!

Tomek Mizgier
Szef Goślińskiego Sztabu WOŚP