Majówka w „Galerii Kreatywnych dzieciaków”

Dziwny ten rok, po kolejnym zamknięciu, znowu mamy okazję się spotkać i wspólnie tworzyć!

Pierwszą naszą pracą plastyczną były „Papugi w klatce”. To taka plastyczna metafora, kolorowe papugi to my, a klatka to pandemia i okres zamknięcia nas w domach.   Część prac jest wystawiona w ośrodku kultury przy ul. Mściszewskiej 10, a część w „Galerii Kreatywnych Dzieciaków” na os. Zielone Wzgórza.

W ostatniej gablocie zamieściliśmy kilka propozycji na prezent do samodzielnego wykonania dla niezwykłej osoby w naszym życiu – MAMY. Można zobaczyć filcowe naszyjniki i magnesy, obrazy i specjalne torby do pakowania.

Nie mogło zabraknąć życzeń dla naszych mam, dlatego wspólnie wykonaliśmy bukiet, każdy kwiat w tym bukiecie ma specjalną wiadomość. Kocham mamę bo: jest kochana, dobrze gotuje, jest moją przyjaciółką, pozwala się bawić z moimi kolegami, umie słuchać, bo nie wyobrażam sobie świata bez niej itd. To tylko kilka wybranych opisów.

W imieniu kreatywnych dzieciaków wszystkim mamom dziękujemy za wszystko i kochamy bezgranicznie. Jesteście prawdziwymi super bohaterkami w naszym życiu!

Tekst i zdjęcia: Agnieszka Szymańska-Wojtera