Pod dachami Paryża

W niedzielę 13 lutego br. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie zaprosił mieszkańców na wyjątkowy koncert pt. „ Pod dachami Paryża”. Głównym wykonawcą koncertu był zespół wokalny „Una Canto”, z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego Luźny Band.

Niedzielny koncert był niezwykłą muzyczną podróżą z piosenką francuską, której towarzyszył wachlarz emocji.

W wykonaniu zespołu „Una Canto” usłyszeliśmy m.in. przeboje: „Paryskie tango”, „Walc Domino”, a na finał utwór „Szanze Lize”, w którym zespół wsparli: Mikołaj Stachowiak – vocal oraz Mateusz Filipiak – tubista. Widzowie byli zachwyceni i w trakcie koncertu bardzo żywiołowo reagowali, a po każdym utworze bardzo głośno oklaskiwali artystów. Nie obyło się bez bisów i owacji na stojąco. Całość koncertu poprowadziła Pani Sylwia Fiołek.

Na zakończenie Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Radosław Szpot oraz Przewodnicząca Komisji Oświatowo-Społecznej podziękowali artystom za wspaniały koncert i wręczyli kwiaty.

Zespół „Uno Canto” pod kierunkiem Krzysztofa Warguły (saksofon alt i sopran, fortepian, akordeon, flet) śpiew: Sylwia Kaczmarek, Ewa Górska, Anita Górska, Małgorzata Ślewczuk, Judyta Roszak, Krystyna Nowak.

Zespół Luźny Band: Remigiusz Kosmalski – gitara basowa, Rober Stachowiak – klawisze, Paweł Banach – perkusja.

Tomasz Mizgier
Fot. Tomasz Mizgier