Wiosna u „Kreatywnych Dzieciaków”

Jak dobrze, że w końcu już jest i kalendarzowa i astronomiczna. Po pracach o tematyce świąteczno – zimowej, przyszła pora na wiosnę! Wracamy do kolorów, soczystych zieleni i słonecznych żółci. Dostrzegamy i doceniamy piękno wiosennej przyrody. Pierwszą pracą o tematyce wiosennej była „Śnieżyczka przebiśnieg”. Większość Kreatywnych wykorzystała akwarele, ale też powstały prace namalowane pastelami i węglem rysunkowym. Kolejnym zadaniem dla młodych artystów było stworzenie motyla w wymiarze XXXXL. I tak ratusz na osiedlu „Zielone Wzgórza” opanowały wielobarwne, gigantyczne motyle.

Obecnie pracujemy dalej z wiosną w tle, ale też w planach są prace o tematyce wielkanocnej.

Te cudne prace możecie Państwo zobaczyć w Galerii Kreatywnych Dzieciaków na os. Zielone Wzgórza, a część w ośrodku kultury przy ul. Mściszewskiej 10.

Jest nas coraz więcej, dzięki temu ekspozycje są coraz bardziej okazalsze i zachwycające.

Zapraszamy do zwiedzania!

Tekst i zdjęcia