Taneczne szaleństwo!

W dniu 23 kwietnia br. hala widowiskowa MG Sport w Murowanej Goślinie stała się sceną dla niezwykłych pokazów tanecznych Szkoły Tańca Moniki Pyś.

To z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca, które przypada 29 kwietnia zaprezentowali się tancerze amatorzy, którzy należą do wielkiej rodziny Szkoły Tańca Pani Moniki.

Tego dnia mogliśmy podziwiać na parkiecie solistów, pary taneczne, zespoły w różnych grupach wiekowych. Swoje umiejętności taneczne prezentowali tancerze z gmin Murowana Goślina, Czerwonak, Suchy Las oraz mieszkańcy Poznania. Ten sobotni wieczór taneczny był wyjątkowy pod każdym względem. Choć pokazy trwały ponad dwie godziny, publiczność nie mogła narzekać na nudę. Tańce z różnych zakątków świata, przepiękne stroje, oprawa z efektami światła, dymów, dźwięku i obrazu zabrała publiczność w podróżą taneczną na najwyższym poziomie. A co najważniejsze widać było wielką pasję do tańca, radość, zaangażowanie i odwagę wszystkich tancerzy. Oczywiście w kilku układach zaprezentowała się również sama założycielka szkoły Pani Monika.

Organizatorami imprezy byli: Szkoła Tańca Moniki Pyś oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie.

Tekst i zdjęcia: Tomasz Mizgier