Zakończenie sezonu teatralnego

W piątek 24 czerwca br. w sali Ośrodka Kultury odbyło się przedstawienie teatralne pt. „Czerwony kapturek” według Jana Brzechwy.

Swoje zdolności aktorskie zaprezentowała grupa dzieci z warsztatów teatralnych, które prowadzone są w Ośrodku Kultury od marca tego roku. Opiekunem grupy, którą tworzą uczniowie goślińskich szkół podstawowych jest Pani Marlena Konieczna. Publiczność bardzo ciepło przyjęła ich występ. Mimo, że spektakl przygotowywany był zaledwie w niespełna trzy miesiące zakończył się owacjami na stojąco. Na zakończenie dyrektor Ośrodka Kultury Arleta Włodarczak podziękowała opiekunce grupy Pani Marlenie Koniecznej oraz Panu Mikołajowi Wołochowiczowi z Teatru „Co dwie sztuki” za prowadzenie warsztatów oraz przygotowanie przedstawienia. Od września zapraszamy dzieci i młodzież na nasze warsztaty teatralne do ośrodka kultury.

Tekst i zdjęcia Tomasz Mizgier