„Śpiewajmy kolędy i pastorałki”

Pod taki tytułem odbył się nasz I Gminny Konkurs wokalny w Klubie Osiedlowym „Zielone Wzgórza”. Jego celem jest kultywowanie tradycji świątecznych, upowszechnianie kolęd i pastorałek oraz promocja młodych utalentowanych solistów. Byliśmy zaskoczeni wysokim poziomem konkursu i wybór trójki najlepszych w poszczególnych kategoriach wiekowych nie był łatwy.

Jury w składzie;

Przewodnicząca – Alicja Duszczyk i Agnieszka Szymańska- Wojtera po wysłuchaniu prezentacji uczniów klas I – III szkoły podstawowej postanowiło przyznać:

Po wysłuchaniu prezentacji uczniów klas IV – VI  szkoły podstawowej postanowiło przyznać:

Po wysłuchaniu prezentacji uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej postanowiło przyznać:

Dzięki naszym wokalistom mogliśmy poczuć nie tylko świąteczną atmosferę, ale przypomnieć sobie jak piękny i zasobny mamy repertuar w tej dziedzinie. Każdy z solistów otrzymał z rąk dyrektor ośrodka kultury Arlety Włodarczak i Alicji Duszczyk pamiątkowy dyplom, torbę z gminnymi upominkami i świątecznego aniołka., a osoby nagrodzone karty prezentowe.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom, nauczycielom, rodzicom i dopingującej publiczności. Dzięki Wam magia świąt trwa.

Tekst Agnieszka Szymańska-Wojtera,
Zdjęcia Bartłomiej Stefański, Tomasz Mizgier.