„O Champs Elysees…”

W niedzielę 19 lutego br. sala  Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie zamieniła się w kabaret „Le Chat Noire” rodem z Paryża. W scenerii placu Montmartre dobył się wyjątkowy koncert pt. „ Pod dachami Paryża”. Zespół wokalny „Una Canto”, z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego „Luźny Band” przenieśli publiczność w klimaty francuskich melodii znad Sekwany. Paryski wieczór zagościł w Murowanej Goślinie pełen świateł, pięknych kreacji i wspaniałych emocji, przebojów: „Paryskie tango”, „Walc Domino”, w finale „Champs Elysees”, w którym zespół wsparli: Mikołaj Stachowiak – vocal oraz Mateusz Filipiak – tubista. Publiczność w kawiarnianym układzie widowni przy stoliczkach, przy kawie i kawałku sernika bawiła się jak niegdysiejsza bohema paryska. Koncert poprowadziła Pani Sylwia Fiołek.

Zespół „Uno Canto” pod kierunkiem Krzysztofa Warguły (saksofon alt i sopran, fortepian, akordeon, flet) śpiew: Sylwia Kaczmarek, Ewa Górska, Anita Górska, Małgorzata Ślewczuk, Judyta Roszak, Krystyna Nowak.

Zespół Luźny Band: Remigiusz Kosmalski – gitara basowa, Rober Stachowiak – klawisze, Paweł Banach – perkusja.

Tekst i zdjęcia: Bartłomiej Stefański