Były sobie bratki, kwiatki i ogórek wąsaty ….

Na Eliminacjach Powiatowych XXVI Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2023, które odbyły się w naszym ośrodku kultury 12 maja br. gościliśmy reprezentantów z  gminy Czerwonak, Kleszczewo, Dopiewa Komornik i Murowanej Gośliny. Przed jury zaprezentowało się grono bardzo utalentowanych solistów.

Jury w składzie Anna Przybyszewska , Sławomir Heinrychowski i Agnieszka Szymańska- Wojtera postanowiło wyróżnić:

Nominację do Eliminacji Rejonowych, które odbędą się 21 maja br. o godz. 15.00 w Obornickim Ośrodku Kultury otrzymali:

Jako organizatorzy chcemy podziękować za fajną atmosferę i żywiołowe reakcje festiwalowej publiczności. Solistom za chęci i odwagę, rodzicom i opiekunom za ogrom pracy. Dzięki Wam wszystkim poziom tegorocznej edycji był na wysokim poziomie. Dla nas wszyscy Jesteście laureatami ! Trzymamy mocno kciuki za reprezentantów Powiatu Poznańskiego na Eliminacjach Rejonowych.

Do zobaczenia za rok.

Tekst: Agnieszka Szymańska- Wojtera