Halloween

Za nami niesamowita halloweenowa zabawa, przygotowana przez ośrodek kultury w Murowanej Goślinie. Przybyły tłumnie czarownice, wróżki, super bohaterowie, wampirki, stworki i potworki. Każdy z nich mógł pobawić się na dmuchańcach, wejść do planetarium i przeżyć kosmiczną odyseję, zrobić swojego jednookiego slajma i pomalować dynię albo swoją twarz. Wzmocnić swoje siły do dalszej zabawy popcornem z pająkami i słodyczami.

Prowadzone były fantastyczne animacje i konkursy przez niesamowitą ekipę Animaster. Podczas warsztatów dyniowych pomalowano kilkadziesiąt dyń, które można było zabrać ze sobą do domu. Hala sportowa wypełniła się po brzegi wesołymi straszydłami, każdy mógł coś dla siebie ciekawego wybrać. Dominował wszechobecny taniec i dobry humor. W dyskotekowy nastrój wprowadziła nas grupa młodych tancerzy ze studia Effort.

Impreza zakończyła się dyskoteką, podczas której nagrodziliśmy najciekawsze stroje wśród dzieci i dorosłych. Komisja w składzie: burmistrz Justyna Radomska, Sławomir Heinrychowski – dyrektor ośrodka kultury, Bartłomiej Stefański i Agnieszka Szymańska- Wojtera wyróżnienie przyznali: Kornelii Lewandowskiej, Helenie Korkowicz i Masze Kulpińskiej. Wśród dorosłych wyróżnienie za strój otrzymali: Katarzyna Jakubowska, Oktawia Kowalczuk i Oliwia Lewandowska.

Dziękujemy za tak tłumne przybycie i fantastyczną zabawę – bo oto w tym święcie chodzi. Widzimy się za rok, bo inaczej cukierek albo psikus!

Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury w Murowanej Goślinie. Współorganizatorami Ośrodek Pomocy Społecznej w Murowanej Goślinie, Spółka MG Sport Nieruchomości.
Zadanie zrealizowano ze środków finansowych Gminy Murowana Goślina.

Tekst: Agnieszka Szymańska – Wojtera, Bartłomiej Stefański
Zdęcia: Andrzej Kietzmann