SKOLIM – KRÓL LATINO

W czwartek  23 listopada w auli Szkoły Podstawowej nr 1 odbył się ostatni koncert z cyklu „Koncertowa Jesień w Murowanej Goślinie”. Tym razem na goślińskiej scenie wystąpił SKOLIM – KRÓL LATINO. Gdy rozbrzmiały pierwsze dźwięki jego przeboju „Wyglądasz idealnie”, publiczność oszalała. Od pierwszego utworu wszyscy uczestnicy znakomicie się bawili, tańczyli  i śpiewali wszystkie utwory razem z artystą. Skolim podczas koncertu zaprezentował wszystkie swoje największe przeboje, takie jak: „Wyglądasz idealnie”, „Kiss me baby”, „Nie dzwoń do mnie mała” oraz „Temperatura”. Scena tętniła energią, a gwiazda czwartkowego wieczoru pokazała, że jest nie tylko utalentowanym piosenkarzem, ale także świetnym showmanem i tancerzem. Jego występ był pełen pozytywnych emocji i wibracji. Był to niezapomniany wieczór dla wszystkich fanów Skolima. Oczywiście nie obyło się bez bisów, a po koncercie każdy miał możliwość zrobienia sobie wspólnej fotki z „Królem Latino”.

Przed koncertem został wyemitowany krótki film dotyczący problemów z uzależnieniem.

Dziękujemy wszystkim, którzy pojawili się na naszych koncertach podczas tej jesieni. Już dziś zapraszamy  na kolejne imprezy organizowane przez Ośrodek Kultury.

Tekst i zdjęcia: Tomasz Mizgier

Skolim to polski wokalista i aktor, który zyskał popularność dzięki swoim hitom disco polo, takim jak „Wyglądasz idealnie” czy „Nie dzwoń do mnie mała”. Konrada Skolimowskiego, bo tak nazywa się artysta możemy oglądać  w serialach telewizyjnych – „Barwy szczęścia” i „Na sygnale”.