Wesoły Dzień Kobiet

Dzień Kobiet w Centrum Kultury i Sportu w Murowanej Goślinie w tym roku uczciliśmy na wesoło. Co prawda z tygodniowym przesunięciem bo 16 marca ale za to tym sposobem w naszym mieście to święto odbyło się dwa razy! Dotychczas w Dniu Kobiet zazwyczaj proponowaliśmy koncerty muzyczne. Tym razem wystąpiły przed naszą publicznością artystki z kabaretu „Moherowe berety”.

Forma kabaretowa sprawdziła się znakomicie. Prezent z okazji Dnia Kobiet w postaci prawdziwego uśmiechu i sporej dawki humoru to strzał w dziesiątkę! Śmiech nie znikał z sali, publiczność reagowała żywiołowo zaczepiana co chwila przez zabawne panie prezentujące śmieszne historie i opowiastki w swoich skeczach i piosenkach. Były życzenia od burmistrza Marcina Bulińskiego dla wszystkich pań i  kwiaty. Wszystkie obecne na wydarzeniu panie zostały obdarowane wiosennymi tulipanami i bardzo dużą dawką humoru co z pewnością przyniosło im wiele radości i pozwoliło się zdystansować pozytywnie i kolorowo od szarej codzienności. Na wydarzenie zaprosiła Burmistrz Miasta i Gminy Murowana Goślina.

Zdjęcia: Tomasz Mizgier
Tekst: Bartłomiej Stefański