Poetycka i astronomiczna wiosna

W środę 20 marca br. przyszła do nas astronomiczna wiosna i w tym dniu odbyły się Eliminacje Gminne do XXIII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Wiosenne Przebudzenie”. W sali Centrum Ośrodka Kultury i Sportu, na tle pięknej scenografii autorstwa Bartka Stefańskiego, zachwycali swą wrażliwością młodzi adepci władania słowem. Zadaniem jury było wyłonienie reprezentacji naszej gminy na finał konkursu.

Jury w składzie Agnieszka Kajdaniak, Hanna Prokopiak i Agnieszka SzymańskaWojtera postanowiło:

spośród uczniów klas 1-3

spośród uczniów klas 4-6

spośród uczniów klas 7-8

Każdy uczestnik naszego konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom i torbę z upominkami od Urzędu Miasta i Gminy Murowana Goślina. Osoby wyróżnione otrzymały nagrody książkowe, a laureaci karty upominkowe. Wszystkim młodym recytatorom i opiekunom gratuluję oraz dziękuję za wspaniałe przygotowanie uczestników. Dziękuję także naszym jurorkom Agnieszce Kajdaniak i Hannie Prokopiak za cenne uwagi i ogrom sympatii dla uczestników konkursu.

Agnieszka Szymańska-Wojtera
Zdjęcia: Kinga Mizgier