„70” według tekstu Tadeusza Różewicza „Stara kobieta wysiaduje”

„70” według tekstu Tadeusza Różewicza „Stara kobieta wysiaduje” - banner
ODWOŁANY

„70” według tekstu Tadeusza Różewicza „Stara kobieta wysiaduje”

„70” według tekstu Tadeusza Różewicza „Stara kobieta wysiaduje” - plakat

Zapraszamy Państwa serdecznie 27 marca o godz. 18.00 na spektakl “Siedemdziesiąt” Skansenu Teatralnego , który odbędzie się w auli SP nr 1 w Murowanej Goślinie przy ul. Mściszewskiej 10.

Kim lub czym jest Stara Kobieta? W tej postaci spotykają się wszystkie kobiece role. Stara Kobieta jest symbolem życia, trwania i przemijania. W spektaklu „Siedemdziesiąt” spotyka się sześć aktorek, które tworząc zwielokrotnioną bohaterkę, próbują w prostych codziennych czynnościach wykrzyczeć swoje indywidualne pragnienia, próbują nazwać niespełnione marzenia i oczekiwania. Doświadczone życiowo kobiety, mierząc się z utworem Różewicza, tworzą świat teatru emocji i wzruszeń i oczyszczają się z własnych bolesności.

Spektakl prezentowany m.in. w ramach Europejskich Spotkań Teatralnych, Festiwalu Teatralnego Malta, Festiwalu Teatrów Zależnych.

Reżyseria: Anna Rozmianiec
Scenariusz na podstawie tekstu „Stara Kobieta wysiaduje” Tadeusza Różewicza
Występują: Małgorzata Kościelniak, Dorota Garczarek, Małgorzata Abramczyk, Dorota Marciniak, Małgorzata Dorota Wasilewska oraz Ewa Jachczyk.

Dbamy o bezpieczeństwo uczestników i widzów, nasze wydarzenia organizujemy bezpiecznie, zgodnie z aktualnymi wytycznymi sanitarnymi.

Przypominamy o konieczności zakrywania ust i nosa.

Bezpłatne wejściówki na przedstawienie do odbioru w Klubie Osiedlowym „Zielone Wzgórza” i w Ośrodku Kultury od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00.

Data

mar 27 2021
Expired!

Czas

18:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: mar 27 2021
  • Czas: 13:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *