10 Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie wyróżnione

Z przyjemnością informuję, że organizowana przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie impreza sportowa – 10 MP Weteranów w Półmaratonie (04.06.2006) – została uhonorowana przez kolegium redakcyjne serwisu "Maratony Polskie" Specjalnym Wyróżnieniem 2006. Spotkanie wyborcze odbyło się 14 października 2006 w Poznaniu, w przeddzień Maratonu Poznańskiego. 10 MP Weteranów w Pólmaratonie były jednocześnie 25 – tym jubileuszowym biegiem weteranów w naszym mieście.

Uroczyste wręczenie certyfikatów będzie miało miejsce podczas Konferencji Polskiego Stowarzyszenia Biegów, która odbędzie się w dniach 17-19 listopada 2006 w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Centralnego Ośrodka Sportu w Wałczu.

Więcej informacji o nagrodzonych i wyróżnionych biegach www.maratonypolskie.pl

Arleta Włodarczak