Teatralia 2012

Dnia 27 marca br. w auli Gimnazjum nr 1 odbył się VIII Gminny Przegląd Szkolnych Zespołów Teatralnych TEATRALIA 2012. Pomysłodawczynią przeglądu była Wanda Krajna – Solman, była dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Murowanej Goślinie. I tak od ośmiu lat szkoła i Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie kultywują sztukę teatralną w naszej gminie. Z roku na rok prezentowane spektakle są coraz lepsze, odważniejsze i zaskakujące w treści i formie prezentacji. W tegorocznym przeglądzie zaprezentowały się szkoły:

Na zakończenie wszystkie grupy teatralne z rąk pani dyrektorki ośrodka kultury Arlety Włodarczak i  wicedyrektorki Szkoły Podstawowej nr 1Grażyny Sommerfeld (organizatorów tegorocznego przeglądu) dostały pamiątkowe dyplomy, przepiękne statuetki i łakocie dla każdego aktora. Serdeczne gratulacje dla opiekunów grup, wielkie brawa dla wszystkich naszych aktorów. Do zobaczenia za rok.

Agnieszka Szymańska- Wojtera