Pod chorągwią Rycerza Gostla moje miasto już 625 lat

8 lipca odbyło się posiedzenie komisji konkursu plastycznego na projekt banera okolicznościowego z okazji 625 lecia nadania praw miejskich Murowanej Goślinie. Jury w składzie Bartłomiej Stefański – przewodniczący, Bogna Rakowska, Grażyna Szymała – Wołyńska, Bartłomiej Liberski po zapoznaniu się z nadesłanymi pracami , dokonując ich oceny postanowiło jednogłośnie  nagrodzić pracę Melanii Robaszkiewicz uczennicy klasy 5 Szkoły Podstawowej nr 60 w Poznaniu.

FLM_4095_1024

Odsłonięcie nagrodzonej pracy odbyło się na Jarmarku św. Jakuba w dniu 19 lipca. Baner pozostanie wystawiony na Placu Powstańców Wielkopolskich do końca roku jubileuszowego. Autorka wraz z mamą została zaproszona  na uroczystą sesję Rady Miasta w dniu Jarmarku św. Jakuba i tam uhonorowana dyplomem. Pracę jej autorstwa „Pod chorągwią Rycerza Gostla moje miasto już 625 lat” wyświetloną w dużym formacie na ścianie mogli zobaczyć  włodarze miasta, zaproszeni goście i uczestnicy sesji. Młodej autorce gratulujemy! Wszystkich zapraszamy do zwrócenia uwagi na baner w środku miasta upiększający nasz jubileusz.

Protokół z obrad komisji załączony – do pobrania

Bartłomiej Stefański