Mikołajkowe ELFOBRANIE

Jak co roku Ośrodek Kultury wraz ze Spółdzielnią Mieszkaniową „Zielone Wzgórza” zaprosił wszystkie dzieci małe i duże na Koncert Mikołajkowy. Tym razem wystąpili aktorzy z Filharmonii Pomysłów w świątecznym widowisku interaktywnym „Elfobranie”.

W tej niezwykłej opowieści o Elfach muzyka łączyła się ze śpiewem, tańcem i interakcją z publicznością (dzieci miały do wykonania rozmaite zadania).

W trakcie przedstawienia zabrzmiało wiele świątecznych piosenek i nastrojowych melodii, a w finale dzieci powitały Mikołaja.

Nim jednak to się stało dzieci miały do rozwiązania wiele zadań, które pozwoliły im otworzyć Magiczną Księgę Elfów. Po złożeniu przysięgi elfów, dzięki otwartej księdze i magicznemu zaklęciu, dzieciom udało się przywołać Mikołaja. W nagrodę Mikołaj za rozwiązanie wszystkich zagadek rozdawał wraz elfami słodycze.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za tak liczne przybycie i serdecznie zapraszamy za rok.

Agnieszka Szymańska-Wojtera