Do siego roku !

Feeling i dobra zabawa, tak określić można Koncert Noworoczny, którym Gośliniacy przywitali 2015 rok. Tłumnie przybyłych gości powitała dyrektor Ośrodka Kultury Arleta Włodarczak. Burmistrz Miasta i Gminy Dariusz Urbański wzniósł noworoczny toast życząc wszystkim do siego roku. Wraz z publicznością wypił prawdziwą, tradycyjną lampkę szampana.

Z pozostałych nowości to narodziła się nowa tradycja błogosławieństwa na Nowy Rok, którego udzielił wszystkim w duchu dobrej zabawy i radości obecny na koncercie proboszcz ks. Sławomir Jessa. Nowy Rok w Murowanej Goślinie zaczął się znakomicie i wykwintnie koncertem zespołu COMMERS BAND. Jest to zespół, który podtrzymuje dobre tradycje muzyki granej na żywo. Wykonuje aranżacje w zakresie standardów muzyki rozrywkowej, gwarantując jednocześnie pełne i ciekawe brzmienie. Zespół tworzą doświadczeni muzycy, grający na przestrzeni minionych lat w najróżniejszych formacjach w kraju i za granicą. W repertuarze zespołu znajdują się utwory różnych gatunków muzyki takich jak: swing, boogie, rock & roll, samba, cha-cha, walc, tango, reggae, pop, dance, funk i soul. Tańczył burmistrz, tańczyła publiczność, wszyscy w dobrym rytmie weszli w Nowy Rok. Koncerty Noworoczne w naszym mieście są tym magicznym czasem, w którym spotykają się znajomi, sąsiedzi, rodziny aby naładować baterie pozytywnymi przeżyciami i dobrze sobie życzyć na nadchodzące nowe dni. Koncerty na stałe wpisały się w kalendarz imprez gminnych, tegoroczny odbywał się już po raz dziesiąty.

Bartłomiej Stefański