WIGOR I DRABINA

Wigor, energia i nieposkromiona radość z tańca. Tak można w skrócie podsumować XII Pokazy Taneczne z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca, które odbyły się 22 kwietnia br. w auli Gimnazjum nr 1. Mamy niesamowite dzieciaki i młodzież, które potrafią poprzez taniec wyrazić siebie, a do tego zarazić pozytywną energią widzów. Podziwialiśmy układy tańca nowoczesnego, towarzyskiego disco, balet, zumbę, taniec ludowy, a nawet małe etiudy taneczno- teatralne. Dla uczestników tegorocznych pokazów specjalne taneczne show przygotowała Monika Pyś, tancerka z międzynarodową klasę mistrzowską „S” w tańcu towarzyskim.

W tegorocznych pokazach udział wzięli:

Na zakończenie z rąk dyrektor ośrodka kultury Arlety Włodarczak, każdy zespół otrzymał pamiątkowy dyplom, statuetkę i łakocie, a opiekunowie dyplomy i kwiaty. W pokazach wzięło udział 230 tancerzy!

Aby zrobić wspólne zdjęcie nasi lokalni fotoreporterzy zmuszeni byli wejść na pięciometrową drabinę! Wszystkim tancerzom, opiekunom i rodzicom gratulujemy i dziękujemy za udział. Dzięki Wam było kolorowo, spontanicznie i żywiołowo. To Wy dostarczyliście widzom moc doznań i niesamowitych wrażeń. Serdecznie z całego serca dziękujemy.

Agnieszka Szymańska-Wojtera