Pierwszy seans „ZORZY” za nami

W piątek 7 lipca br. w atrium Ośrodka Kultury w Murowanej Goślinie przy ul. Mściszewskiej 10 odbył się pierwszy pokaz filmu w ramach III edycji kina letniego „ZORZA”. Kino pod chmurką z roku na rok w naszej gminie cieszy się coraz większym zainteresowaniem goślińskich kinomanów. Nie inaczej było na pierwszej tegorocznej edycji, podczas której pokazaliśmy animowaną bajkę „SING”. Ten świetny, animowany musical, bez przemocy, bez agresji, z przepiękną muzyką o marzeniach to dopiero początek naszej wakacyjnej przygody z kinem. Spotykamy się w każdy piątek wakacji w lipcu o godz. 22.00, a w sierpniu o godz. 21.30. Już w najbliższy piątek pokażemy „Marzyciela” – film, który koniecznie trzeba zobaczyć. Zabierzcie ze sobą ciepły kocyk.

Wstęp jest oczywiście wolny!

Tradycyjnie już na kino letnie zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Murowana Goślina Dariusz Urbański, natomiast organizacji podjął się Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji oraz Grupa Miłośników Kina Zorza w Murowanej Goślinie.

Tekst i zdjęcia: Tomasz Mizgier