XXIII MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS W PÓŁMARATONIE – OBJAZDY!

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie informuje, że w dniu 2 czerwca 2019 r. (niedziela) w godz. 10.00-14.00 organizuje XXIII Mistrzostwa Polski Masters w Półmaratonie.

Zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu drogowego.

Trasa biegu (zamknięta dla ruchu samochodowego w czasie trwania biegu): ul. Kolejowa, ul. Gnieźnieńska, Rakownia – w kierunku Kamińska.

Start i meta: ul. Kolejowa (obok dworca PKP).

OBJAZDY:

W godz. 8.00 15.00 zamknięta będzie ul. Kolejowa (od wjazdu na parking P+R do ul. Mostowej włącznie).

PARKINGI DLA ZAWODNIKÓW I KIBICÓW:

Parkingi alternatywne: ul. Graszyńskiego – za ośrodkiem zdrowia (dojazd do godz. 8.00: ul. Kolejowa >> Graszyńskiego); ul. Kochanowskiego (wjazd naprzeciwko Aquanet).

KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA:

W godzinach 7.00 – 15.00 w Murowanej Goślinie będą nieczynne przystanki autobusowe: Poznańska (w obie strony), Dworzec (w obie strony), Polna (w obie strony).

Tymczasowe przystanki funkcjonujące w godzinach 7.00 – 15.00:

UWAGA!!!

W DNIU 2 CZERWCA  2019 r. W GODZINACH 8.00-14.00 NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI WYJAZDU Z POSESJI POŁOŻONYCH NA TRASIE BIEGU: UL. KOLEJOWA, UL. GNIEŹNIEŃSKA, UL. GOŚLIŃSKA W RAKOWNI

ZA POWSTAŁE UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY!