Zaproszenie do serca Gruzji

W sobotę 19 stycznia br. w sali ośrodka kultury przy ul. Mściszewskiej 10 odbyło się niezwykłe spotkanie. Mieliśmy okazję wysłuchać wspaniałych opowieści podróżników. Panowie Artur i Giorgi zabrali licznie przybyłą publiczność do serca pięknego kraju, jakim jest Gruzja. Pokazali zdjęcia miejsc, w które można dotrzeć jedynie w ich zespole podróżniczym GRUZJA 4-YOU. Spotkanie przyciągnęło pasjonatów podróży i chętnych na wyjazd do Gruzji jak i tych, którzy już taką podróż odbyli.

Wszyscy zainteresowani mogli zapoznać się z kulturą, zabytkami, kuchnią i pięknem naturalnego krajobrazu Gruzji, obyczajami oraz poznać kilka patentów na niebanalne zwiedzanie. Uczestnicy spotkania mogli skonfrontować swoje dotychczasowe doświadczenia i wyobrażenia z rzetelną opowieścią prawdziwego Gruzina. Wyjazd z GRUZJA 4-YOU to nie turnus w kurorcie a prawdziwe zaproszenie przez gospodarzy, rodowitych Gruzinów do swojego kraju, do swojego domu. Namiastkę tej gościnności na dobry początek poczuliśmy na spotkaniu.

Tekst i zdjęcia: Bartłomiej Stefański