„ZORZA” JUŻ ZA ROK!

Sezon Kina Letniego 2020 zakończony. W weekendy wakacyjne (piątek i sobota), co jest nowością w naszym kinie odbywały się projekcje filmowe. W tym roku obowiązywały maseczki, dezynfekcja rąk i krzesełek kinowych, zapisy na seanse, oświadczenia i pomiar temperatury oraz ograniczona liczba miejsc. W trudnym czasie obostrzeń i żelaznych zasad działania odpaliliśmy dla goślińskiej publiczności projektory i „Zorza” znowu zaświeciła! Wyświetliliśmy osiem wspaniałych filmów: „DŻENTELMENI”, „KRÓL LEW”, JOKER”, „PEWNEGO RAZU W HOLLYWOOD”, „LE MANS ’66”, „NAPRZÓD”, „1917”, „DOKTOR DOLITTLE”. Było wyjątkowo! Pogoda zazwyczaj nie psuła projekcji pod gwiazdami. Towarzyszyła nam na nocnym niebie Kometa C/2020 F3 NEOWISE, Perseidy i piękne emocje płynące z ekranu. Zapamiętamy te magiczne zjawiska, które pozwoliły oderwać się od przyziemnych spraw i kłopotów chociaż na chwilę. Do kina letniego zaprosił Burmistrz Dariusz Urbański, Grupa Miłośników Kina Zorza i Ośrodek Kultury w Murowanej Goślinie. Dziękujemy naszej wspaniałej publiczności! Zapraszamy na kolejne seanse za rok! Pamiętajcie o kolorowej „Zorzy”, dużo zdrowia!

Tekst i zdjęcia: Bartłomiej Stefański