Kreatywni na murze

Miało być trochę inaczej… Planowaliśmy uroczyste otwarcie, wspaniały wernisaż, w przestrzeni dwóch niecodziennych galerii. Miejsc, gdzie artyści, darczyńcy, goście i mieszkańcy mieliby okazję wspólnie świętować. Jednak w tych trudnych i dziwnych czasach nie mogliśmy tego zrobić. Pomimo tego, a może właśnie dlatego, jest w nas jeszcze większa chęć do działania. Fajnie się dzieje, gdy naprzeciw stają ludzie otwarci na nasze pomysły, gotowi wesprzeć nasze działania i projekty. Mamy to szczęście!!! Dzięki Prezesowi P. Adamowi Szwedzie, Zarządowi i Pracownikom Spółdzielni Mieszkaniowej „Zielone Wzgórza” Ośrodek Kultury zyskał niezwykłą przestrzeń wystawienniczą. Dziękujemy bardzo!!!

Dzięki Wam zostały powołane do życia: „Galeria Kreatywnych Dzieciaków” (znajduje się pod przejazdem Nowy Rynek 6/7), „Galeria na Murze”(znajduje się pod przejazdem Nowy Rynek 15/16). Miejsca dla goślińskich artystów dużych i małych, pełnych pasji i twórczego zapału.

Za ekspozycję i dobór prac w „Galerii na Murze” będzie odpowiadał Bartłomiej Stefański, za „Galerię Kreatywnych Dzieciaków” Agnieszka Szymańska-Wojtera.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje ze strony mieszkańców, bo chcemy poprzez sztukę z Państwem rozmawiać i dzielić się emocjami.

Zapraszamy do oglądania, życząc wielu zmiennych wrażeń i refleksji. Taka w końcu jest sztuka!

Agnieszka Szymańska-Wojtera
Bartłomiej Stefański