Nabór na stanowisko kustosza Izby Regionalnej rozstrzygnięty

1. W wyniku ogłoszenia o naborze na wolne stanowisko pracy – kustosz Izby Regionalnej Ziemi Goślińskiej w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie aplikacje złożyło 2 kandydatów, spełniających wymogi formalne.
  2. Nabór przeprowadziła Komisja Konkursowa w składzie:
    • Dariusz Urbański – Burmistrz Miasta i Gminy Murowana Goślina – przewodniczący komisji,
    • Elżbieta Dziel – Przewodnicząca Komisji Oświatowo-Społecznej Rady Miejskiej w Murowanej Goślinie – członek komisji,
    • Arleta Włodarczak – Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie – członek komisji.
  3. Komisja konkursowa po zapoznaniu się z dokumentami aplikacyjnymi i rozmowie kwalifikacyjnej z kandydatami wybrała na stanowisko kustosza Izby Regionalnej Ziemi Goślińskiej w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie Pana Apoloniusza Twaroga.