Lato w parku cooltury

W sobotę 21 sierpnia br. nasz park miejski stał się prawdziwym parkiem cooltury. Przygotowaliśmy dla naszych dzieci moc atrakcji. Były warsztaty fotograficzne i plastyczne, można było też rzeźbić w glinie, czy nauczyć się grać na bębnach. Artyści z Mozaiki zagrali bardzo interesujący koncert z muzyką na żywo „Muzyczne Wygibasy”, przeprowadzili animacje i butelkowe warsztaty „Ocean w butelce”. Przez kilka godzin trwał balonowy koncert życzeń, animator wyczarowywał cudne figurki z balonów. Jak zawsze oblegane były dmuchańce. Do naszego parku cooltury zawitali też animatorzy zabawy z Centrum Handlowego Posnania. Dla najmłodszych dzieci Fundacja Barak Kultury przygotowała przedstawienie lalkowe „Przygody Mamy Mu i Pana Wrony”.

Wszystkie działania cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, była to mile spędzona letnia, rodzinna sobota.

Arleta Włodarczak
Zdjęcia: Tomasz Mizgier